Boho

Styl Skandynawski

DOMOWE CIEPŁO UKRYTE W DETALACH

Ponieważ styl pochodzi z regionu, gdzie przez znaczną część roku występuje niedobór naturalnego światła, jasne wykończenie jest niezbędne, by rozświetlać pomieszczenia. W ostatnich latach stał się jednym z najbardziej popularnych kierunków aranżacyjnych. Prostota i ponadczasowość wykończenia jest tym, co przyciąga do niego urządzających mieszania.

ZOBACZ PREZENTACJĘ
Pakiet podstawowy

Pakiet podstawowy
cena: 950 zł / m2
realizacja: do 5 tygodni

Pakiet użytkowy

Pakiet użytkowy
cena: 1290 zł / m2
realizacja: do 6 tygodni

Pakiet pod klucz

Pakiet pod klucz
cena: 1990 zł / m2
realizacja: do 8 tygodni

Jasne kolory

Jasne kolory

Dobór kolorów to głowny znak rozpoznawczy stylu skandynawskiego. Wszechobecne biele, beże i bielone drewno powiększają optycznie przestrzeń i dają wrażenie przestronności.

Dodatki

Delikatne dodatki

Choć biel jest najważniejszym elementem stylu, wymaga lekkiego przełamania. Kolorowe akcenty sprawiają, że przestrzeń nie jest zimna i sterylna.

Tekstury

Przyjemne materiały

Wełniane pledy, puszyste poduszki, plecione dywany – dzięki temu mieszkanie w stylu skandynawskim zamienia się w miejsce pełne domowego ciepła.

Wygoda

Wygoda

Meble wybierane do wnętrz w tym stylu, są proste i wygodne. Ergonomiczne formy służą przede wszystkim wypoczynkowi.

Skuteczne rozwiązania na mały metraż

Nie zawsze metraż, który mamy w naszych mieszkaniach nas zadowala. I choć nie sprawimy, że ściany nagle staną się z gumy, możemy optycznie powiększyć przestrzeń i sprawić, że będzie sprawiała bardziej przestronnej. Aby dodać pomieszczeniu trochę oddechu, warto postawić na jasne kolory i drewniane akcenty. Białe ściany i pastelowe elementy wniosą do przestrzeni więcej światła, a jeden dominujący motyw dodatków, zapobiegnie wizualnemu chaosowi.

ZOBACZ WIĘCEJ
Korytarz w Stylu Skandynawskim
Dodome - mieszkanie pod klucz Wrocław

Wybierz pakiet wykończenia

Proponujemy Ci 3 pakiety wykończenia, które różnią się między sobą zakresem świadczonych usług. Każdy wyższy pakiet jest rozwinięciem poprzedniego. W każdym z nich korzystamy z tych samych materiałów. Stawiamy na sprawdzone, trwałe i estetyczne produkty, które wykorzystujemy w naszych realizacjach od lat. Różnice w cenie pomiędzy pakietami, wynikają zatem z zakresu prac, a nie jakości materiałów, które stosujemy! Określ swoje potrzeby, wybierz odpowiedni pakiet a my zajmiemy się resztą.

ZOBACZ PORÓWNANIE PAKIETÓW
Pakiet podstawowy

Pakiet podstawowy
cena: 950 zł / m2
realizacja: do 5 tygodni

W oparciu o ten pakiet przygotujemy Ci podstawy, dzięki którym w Twoim mieszkanie pojawią się charakterystyczne elementy przypisane do Stylu Skandynawskiego. W ramach prac zamontujemy i przygotujemy Twoje podłogi, ściany i drzwi, tak żebyś mógł ruszyć z kolejnymi etapami prac.

Pakiet użytkowy

Pakiet użytkowy
cena: 1290 zł / m2
realizacja: do 6 tygodni

Ten pakiet, to gwarancja przygotowania mieszkanie według Stylu Skandynawskiego do swobodnego użytkowania . W ramach usługi wykonamy niezbędne prace remontowe oraz zamontujemy meble kuchenne, wyposażone w niezawodny i dostosowany do stylu sprzęt AGD. Tobie pozostanie zakup pozostałych mebli i dodatków.

Pakiet pod klucz

Pakiet pod klucz
cena: 1990 zł / m2
realizacja: do 8 tygodni

W tym pakiecie nie martwisz się o nic! Po zakończeniu prac oddamy Ci w pełni wyremontowane i umeblowane mieszkanie wraz z dodatkami i kwiatami. Po 6 tygodniach od momentu podpisania umowy, otrzymujesz funkcjonalne i gotowy do zamieszkania apartament wykończony w Stylu Skandynawskim.

Spotkajmy się

POROZMAWIAJMY O TWOIM MIESZKANIU

Masz pytania odnośnie naszych pakietów? Nie możesz się zdecydować? Zadzwoń albo napisz do nas maila! Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości i doradzimy najlepszą opcję.

Nasz adres:

Dodome ul. Kościuszki 34/K111 50-012 Wrocław

Tel: +48662811733