Czas zazielenić swoją przestrzeń

Magazyn
Inspiracje

Rośliny doniczkowe są nieodłącznym elementem wystroju wnętrz i warto o nich pamiętać, urządzając swoją przestrzeń. Przede wszystkim upiększają otoczenie i pasują do każdego stylu. W mieszkaniu w stylu boho znajdziemy kudłatą paprotkę, a industrialnemu minimalizmowi bardziej przypasuje modna monstera. Niezależnie jednak od gatunku, każda przestrzeń zyskuje na atrakcyjności, a jej właściciele chcąc nie chcąc, stają się ekspertami w dziedzinie roślin doniczkowych!

11 grudnia, 2019

Mniej znaczy więcej

Nie zawsze metraż, który mamy w naszych mieszkaniach nas zadowala. I choć nie sprawimy, że ściany nagle staną się z gumy, możemy optycznie powiększyć przestrzeń i sprawić, że będzie sprawiała bardziej przestronnej. Aby dodać pomieszczeniu trochę oddechu, warto postawić na jasne kolory i ograniczoną ilość wzorów. Białe ściany i pastelowe elementy wniosą do przestrzeni więcej światła, a jeden dominujący motyw dodatków, zapobiegnie wizualnemu chaosowi.

Spotkajmy się

POROZMAWIAJMY O TWOIM MIESZKANIU

Masz pytania odnośnie naszych pakietów? Nie możesz się zdecydować? Zadzwoń albo napisz do nas maila! Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości i doradzimy najlepszą opcję.

Dodome ul. Kościuszki 34/K111 50-012 Wrocław

+48662811733