Styl Glamour

Styl Glamour

ELEGANCJA W KAŻDYM DETALU

Kojarzony z elegancją i przepychem, źródło swoich inspiracji znajduje w domach gwiazd i bogatych celebrytów. Jest stylem odważnym, a dobrze zaprojektowane wnętrze sprawia wrażenie luksusowego i przytulnego jednocześnie.

POBIERZ PREZENTACJĘ
Pakiet podstawowy

Pakiet podstawowy
cena: 1050 zł / m2
realizacja: do 5 tygodni

Pakiet użytkowy

Pakiet użytkowy
cena: 1490 zł / m2
realizacja: do 6 tygodni

Pakiet pod klucz

Pakiet pod klucz
cena: 2250 zł / m2
realizacja: do 8 tygodni

Wszechobecny blask

Wszechobecny blask

Styl glamour jest po to by błyszczeć. Marmury, metalowe akcenty i lustra – każdy z tych elementów nadaje wnętrzu stylowości.

Jasne kolory

Mocne barwy

Ten styl często stawia na mocne kolory, takie jak fioletowy czy butelkową zieleń, które dopełniają pełne przepychu przestrzenie.

Dodatki

Odważne dodatki

W meblach i dodatkach nie ma miejsca minimalizm. Królują biżuteryjne stoliki i lustrzane elementy, które stanowią efektywną dekorację.

Tekstury

Tekstury

By wnętrze glamour stało się bardziej domowe i przytulne, wykorzystywane są różne materiały obić. Włochate poduchy i miłe w dotyku pledy nadają wnętrzu ciepła.

Detale, które zmieniają wnętrze

Urządzając mieszkanie, kwestia dekoracji jest spychana na dalszy plan. Nie pełnią one bowiem żadnej konkretnej funkcji, bez której nie dałoby się mieszkać. Stanowią jednak ważny element dopełniający wygląd przestrzeni i określający jej styl. Jaki jesteś, co cię wyraża? Jaki klimat w domu chcesz zbudować? Przed podjęciem decyzji o doborze dekoracji warto sobie odpowiedzieć na te i wiele innych pytań. Jedno jednak jest pewne – ozdoby muszą się pojawić w każdej przestrzeni.

ZOBACZ WIĘCEJ
Detale, które zmieniają wnętrze
Sypialnia w Stylu Glamour

Wybierz pakiet wykończenia

Proponujemy Ci 3 pakiety wykończenia, które różnią się między sobą zakresem świadczonych usług. Każdy wyższy pakiet jest rozwinięciem poprzedniego. W każdym z nich korzystamy z tych samych materiałów. Stawiamy na sprawdzone, trwałe i estetyczne produkty, które wykorzystujemy w naszych realizacjach od lat. Różnice w cenie pomiędzy pakietami, wynikają zatem z zakresu prac, a nie jakości materiałów, które stosujemy! Określ swoje potrzeby, wybierz odpowiedni pakiet a my zajmiemy się resztą.

ZOBACZ PORÓWNANIE PAKIETÓW
Pakiet podstawowy

Pakiet podstawowy
cena: 1050 zł / m2
realizacja: do 5 tygodni

W oparciu o ten pakiet przygotujemy Ci podstawy, dzięki którym w Twoim mieszkanie pojawią się charakterystyczne elementy przypisane do wybranego Stylu Glamour. W ramach prac zamontujemy i przygotujemy Twoje podłogi, ściany i drzwi, tak żebyś mógł ruszyć z kolejnymi etapami prac.

Pakiet użytkowy

Pakiet użytkowy
cena: 1490 zł / m2
realizacja: do 6 tygodni

Ten pakiet, to gwarancja przygotowania mieszkanie według Stylu Glamour do swobodnego użytkowania . W ramach usługi wykonamy niezbędne prace remontowe oraz zamontujemy meble kuchenne, wyposażone w niezawodny i dostosowany do stylu sprzęt AGD. Tobie pozostanie zakup pozostałych mebli i dodatków.

Pakiet pod klucz

Pakiet pod klucz
cena: 2250 zł / m2
realizacja: do 8 tygodni

W tym pakiecie nie martwisz się o nic! Po zakończeniu prac oddamy Ci w pełni wyremontowane i umeblowane mieszkanie wraz z dodatkami i kwiatami. Po 6 tygodniach od momentu podpisania umowy, otrzymujesz funkcjonalne i gotowy do zamieszkania apartament wykończony w Stylu Glamour.

Spotkajmy się

POROZMAWIAJMY O TWOIM MIESZKANIU

Masz pytania odnośnie naszych pakietów? Nie możesz się zdecydować? Zadzwoń albo napisz do nas maila! Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości i doradzimy najlepszą opcję.

Nasz adres:

Dodome ul. Kościuszki 34/K111 50-012 Wrocław

Tel: +48662811733