Dodome - mieszkanie pod klucz Wrocław

Styl Boho

CHAOS POD KONTROLĄ

Styl boho stanowi mieszankę hipisowskiego klimatu i designu z lat 60, z dużym naciskiem na ekologię i ponowne wykorzystanie materiałów. Kojarzony z artystyczną bohemą i nonszalancją, ceniony jest za nieskrępowaną swobodę. Stanowi idealną opcją dla tych, którzy lubią kreatywne wnętrza pełne koloru i dobrej energii.

POBIERZ PREZENTACJĘ
Pakiet podstawowy

Pakiet podstawowy
cena: 950 zł / m
2
realizacja: do 5 tygodni

Pakiet użytkowy

Pakiet użytkowy
cena: 1290 zł / m2
realizacja: do 6 tygodni

Pakiet pod klucz

Pakiet pod klucz
cena: 1990 zł / m2
realizacja: do 8 tygodni

Eklektyzm

Eklektyzm

Nowoczesne dodatki łączą się z zabytkowymi lub stylizowanymi na vintage meblami i dekoracjami, tworząc pozornie niedbałe lecz wyważone wnętrza.

Odważne wzory

Odważne wzory

Od kwiatowych, po etniczne – mnogość wzorów i tekstur jest obowiązkowym elementem stylu. Obecne w dekoracjach i meblach, sprawiają, że wnętrze kipi energią.

Jasne kolory

Mocne kolory

Tu nie ma miejsca na nudę. Spontaniczność stylu wymaga wielobarwności i luźnego podejścia do doboru kolorów. Ma być wesoło i kreatywnie.

Dodatki

Dodatki

Boho nie lubi minimalizmu. Pledy, plecionki, świeczki, kwiaty – to wszystko wypełnia przestrzeń, sprawiając, że staje się ona jeszcze bardziej przytulna

My chcemy grać w zielone

Rośliny doniczkowe są nieodłącznym elementem wystroju wnętrz i warto o nich pamiętać, urządzając swoją przestrzeń. Przede wszystkim upiększają otoczenie i pasują do każdego stylu. Niezależnie jednak od gatunku, każda przestrzeń zyskuje na atrakcyjności, a jej właściciele chcąc nie chcąc, stają się ekspertami w dziedzinie roślin doniczkowych!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Dodome - mieszkanie pod klucz Wrocław

Wybierz pakiet wykończenia

Proponujemy Ci 3 pakiety wykończenia, które różnią się między sobą zakresem świadczonych usług. Każdy wyższy pakiet jest rozwinięciem poprzedniego. W każdym z nich korzystamy z tych samych materiałów. Stawiamy na sprawdzone, trwałe i estetyczne produkty, które wykorzystujemy w naszych realizacjach od lat. Różnice w cenie pomiędzy pakietami, wynikają zatem z zakresu prac, a nie jakości materiałów, które stosujemy! Określ swoje potrzeby, wybierz odpowiedni pakiet a my zajmiemy się resztą.

ZOBACZ PORÓWNANIE PARKIETÓW
Pakiet podstawowy

Pakiet podstawowy
cena: 950 zł / m
2
realizacja: do 5 tygodni

W oparciu o ten pakiet przygotujemy Ci podstawy, dzięki którym w Twoim mieszkanie pojawią się charakterystyczne elementy przypisane do Stylu Boho. W ramach prac zamontujemy i przygotujemy Twoje podłogi, ściany i drzwi, tak żebyś mógł ruszyć z kolejnymi etapami prac.

Pakiet użytkowy

Pakiet użytkowy
cena: 1290 zł / m2
realizacja: do 6 tygodni

Ten pakiet, to gwarancja przygotowania mieszkanie według Stylu Boho do swobodnego użytkowania . W ramach usługi wykonamy niezbędne prace remontowe oraz zamontujemy meble kuchenne, wyposażone w niezawodny i dostosowany do stylu sprzęt AGD. Tobie pozostanie zakup pozostałych mebli i dodatków.

Pakiet pod klucz

Pakiet pod klucz
cena: 1990 zł / m2
realizacja: do 8 tygodni

W tym pakiecie nie martwisz się o nic! Po zakończeniu prac oddamy Ci w pełni wyremontowane i umeblowane mieszkanie wraz z dodatkami i kwiatami. Po 6 tygodniach od momentu podpisania umowy, otrzymujesz funkcjonalne i gotowy do zamieszkania apartament wykończony w Stylu Boho.

Spotkajmy się

POROZMAWIAJMY O TWOIM MIESZKANIU

Masz pytania odnośnie naszych pakietów? Nie możesz się zdecydować? Zadzwoń albo napisz do nas maila! Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości i doradzimy najlepszą opcję.

Nasz adres:

Dodome ul. Kościuszki 34/K111 50-012 Wrocław

Tel: +48662811733