Wybierz preferowany styl

Jesteśmy Dodome

OD CZEGO SIĘ ZACZĘŁO

Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem, który od lat funkcjonuje w branży budowlanej i wykończeniowej. Liczne doświadczenia i potrzeby inwestorów, z którymi pracujemy jasno zdefiniowały kierunek naszego rozwoju. Klienci szukają szybkich i efektywnych rozwiązań oraz ludzi, na których mogą polegać – właśnie to chcemy Wam zaoferować! Projekt Dodome, w którym dzięki paru kliknięciom myszki, dostaniesz szczegółowy projekt wykończenia, konkretną cenę, gwarancję terminowości i usługę najwyższej jakości.

Zgrany zespół

Ekipa wykończeniowa

W obecnym składzie pracujemy już dobrych parę lat. Dobrze znamy naszych kolegów, a wspólnie zrealizowane inwestycje i wykończone apartamenty, pomogły nam się zgrać jako ekipa. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam też efektywnie rozplanować każdy projekt na poszczególne kroki. Dzięki temu, praca zawsze idzie szybko i bez potknięć. To dzięki dobrze zgranemu zespołowi, jesteśmy w stanie zagwarantować tak krótkie terminy finalizacji zleceń i będąc jednocześnie pewien tego, że każdy element wykończenia zostanie dopracowany w najmniejszym detalu.

Wiedza i pomysły

Architekci

Jeżeli chodzi o projektowanie, nasi architekci zawsze mają sto pomysłów na minutę. W procesie projektowania czterech dostępnych stylów, całymi dniami omawiane były najmniejsze detale. Ponieważ ważna jest dla nas przejrzystość oferty, zwróciliśmy uwagę, by każdy render pokazywał szczegółowo wygląd pomieszczeń. Choć każdy styl wygląda inaczej, wszystkie zostały zaprojektowane tak, by stanowiły połączenie oryginalności i funkcjonalności oraz były możliwe do zrealizowania na każdym metrażu. Dzięki temu, każdy znajdzie coś dla swojego wnętrza!

Zróbmy to razem!

Czas działać

O nas wiesz już wszystko. Od pomysłodawców, przez ekipę wykończeniową aż do architektów. Cały nasz zespół jest gotowa do działania. Czekamy tylko na Twój znak! Jesteśmy ciekawi Twojej inwestycji i tego, co możemy dla Ciebie zrobić. Gwarantujemy, że wykończenie Twojego mieszkania będzie terminowe i jakościowe.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Spotkajmy się

POROZMAWIAJMY O TWOIM MIESZKANIU

Masz pytania odnośnie naszych pakietów? Nie możesz się zdecydować? Zadzwoń albo napisz do nas maila! Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości i doradzimy najlepszą opcj

Nasz adres

Dodome ul. Kościuszki 34/K111 50-012 Wrocław

Tel: +48662811733